Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)

50 TL Değerindeki Prison Architect Ücretsiz Oldu

Aralık ayının son günlerinde Epic Games, Ubisoft gibi platformlar etkinlik yapıp oyuncuları sevindirmeyi başardı. Hatta Epic Games bugünden itibaren 15 gün boyunca ücretsiz olarak oyun dağıtacak. Konu hakkındaki detayları buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Şimdiyse GOG oyun satış platformu üzerinde piyasa değeri 50 TL olan Prison Architect ücretsiz oldu.

Prison Architect, 6 Ekim 2015’te Introversion Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hapishane kurma, hapishane yönetme simülasyonudur. Steam üzerinde 42 binin üzerinde ‘Çok Olumlu’ incelemeye sahip olan oyunda, bir hapishane tasarlayabilir ve yönetip geliştirebilirsiniz. Oyunda çıkabilecek olan isyanlara karşı önlemler alıyor, yatırımlar yapıyor ve hapishanenizi büyütebiliyorsunuz. Silahlı hapishane gardiyanları, doktorlar, avukatlar, psikologlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf personelin desteği ile birlikte hapishanenizi güvenli bir hale getirebiliyorsunuz.

Prison Architect ücretsiz olarak nasıl alınır?

Prison Architect’i ücretsiz olarak almak için öncelikle buraya tıklamanız gerekiyor. Ardından sayfayı aşağıya kaydırdığınızda Prison Architect kampanyasını göreceksiniz. Kampanyanın sağında yer alan ‘Yes, and claim the game’ butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için bir GOG hesabına ihtiyacınız olacak. GOG hesabı oluşturmayı unutmayın.

Prison Architect Ücretsiz Oldu

Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra sonsuza kadar oyunun sahibi oluyorsunuz. Oyunu indirmek için GOG Galaxy adlı platformu bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Kurulum işleminin ardından kütüphanenizden oyunu indirebilirsiniz. GOG Galaxy tıpkı Epic Games Launcher gibi bir uygulamadır ve bu uygulama üzerinden oyun satın alabilir, sahip olduğunuz oyunları bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Prison Architech’in sistem gereksinimleri de oldukça düşük. Yani düşük donanımlara sahip bir bilgisayarda bile oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Aşağıda yer alan tablodan oyunun sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Prison Architect Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi :Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4Ghz veya üzeri / AMD 3Ghz veya üzeri
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 8600 / Radeon eş değeri (2009)
  • Depolama alanı: 400 MB boş disk alanı

Prison Architect oyununu seviyor musunuz? Kampanya hakkındaki görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberlerine göz atmak isterseniz eğer bu bağlantıya tıklayarak oyun haberleri kategorimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.