Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesi Ortaya Çıktı

Epic Games, 17 Aralık itibari ile 15 gün boyunca, her gün ücretsiz bir oyun vereceğini duyurmuştu. Hatta bunun üzerine Ubisoft, her gün oyun veya oyun içi hediye paketi vereceğini duyurarak rekabet ortamı oluşturmayı başardı. Peki Epic Games ücretsiz oyunlar listesi hangi oyunları içeriyor? Henüz netlik kazanmamış olsa da ücretsiz oyunların listesi ortaya çıktı.

Epic Games ücretsiz oyunlar listesinde hangi oyunlar var?

Aşağıdaki ücretsiz oyunlar listesine bakacak olursak oyunların toplam fiyatı 2.225 TL‘yi aşıyor. Üstelik yer alan oyunlar son zamanlarda çıkmış güncel oyunları da içeriyor. Liste henüz doğrulanmadığı için kesin bir bilgi veremiyoruz ancak yarından itibaren Oddworld: New ‘n’ Tasty oyunu ücretsiz olarak verilirse, listenin doğru olduğundan biraz daha emin olabilirsiniz. Aşağıda yer alan görselden oyunların hangi tarihte verileceğini inceleyebilirsiniz. Oyunlar günlük olarak yenilenecek ve sırasıyla verilecektir.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games ücretsiz oyunlar nasıl alınır?

Listede yer alan oyunları günlük olarak almanız gerekiyor. Çünkü her gün başka bir oyun ücretsiz olarak verilecek. Verilen oyunları günlük olarak takip edip kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunları kütüphanenize eklemek için Epic Games hesabına ihtiyacınız var. Eğer Epic Games hesabına sahip değilseniz buraya tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra etkinlik boyunca her gün oyunları kütüphanenize ekleyebilir ve sonsuza kadar sahip olabilirsiniz. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra Epic Games Launcher üzerinden oyunu bilgisayarınıza indirebilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Epic Games neden ücretsiz olarak her gün oyun dağıtacak? Bunun sebebi bir yılbaşı etkinliği olarak oyuncuların herhangi bir bedel ödemeden istediği oyunlara sahip olmasını sağlamak. Bu konuda Epic Games çok başarılı bir şekilde ilerliyor ve şimdiden oyuncuların gönlünü kazanmaya başladı bile. Steam bu konuda biraz geride kalıyor fakat Ubisoft gibi oyun satış mecraları da böyle etkinlikler oluşturup rekabeti üst seviyelere çıkarıyor. Bunun gibi benzer etkinlikleri açıkçası Steam’den de beklemiyor değiliz.

Yukarıda yer alan oyunlardan memnun musunuz? Hangisinin ücretsiz olarak verilmesini 4 gözle bekliyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.