Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)
Fallout New Vegas

Fallout: New Vegas’ı Tamamıyla Değiştiren The Frontier Modu Geri Dönüyor

Bethesda ile Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas, pek çok rol yapma oyunları içinden en önemli oyunlar arasında yer alır. Kıyamet sonrası dünyada geçen Fallout: New Vegas’ın fan modu The Frontier, 2 hafta önce yayınlanmıştı. Devasa, hatta baştan sona Fallout New Vegas’ı değiştirebilecek öğeler mevcuttu. Bundan 3 gün önce de içinde barındırdığı bir sahneden dolayı Nexusmods tarafından kilitlendi ve piyasadan kaldırıldı.

The Frontier Geri Dönüyor

Fallout: New Vegas’ın yeni modu olan The Frontier kaldırılma sebebi, üstte belirttiğimiz gibi yasaklı bir sahnenin oyunda barındırılması oldu. The Frontier moduyla beraber gelen yeni sahne, bir pedofili içeriğine sahip olduğu için The Frontier’ı kaldırmaya karar verildi. Dört gün önce yayınlanan makalede modun yani proje yöneticilerinden, geliştiricilerinden Tgspy bir açıklama yaptı:

Geçici sessizliğimizden dolayı özür dileriz. Son zamanlarda, projenin sanatçılarından birinin, bir süredir antropomorfik küçükleri içeren uygunsuz içerikler ürettiği dikkatimizi çekti. Ekip üyelerinin hiçbiri, gün ışığına çıkmadan önce bu kişinin eylemlerinden haberdar değildi ve biz kınıyoruz. bu kişi ekipten derhal çıkarıldı ve projeye olan katkıları kaldırıldı.

Fallout New Vegas

The Frontier şu anda geri geleceği kesinleştirildi. Birkaç hafta içerisinde The Frontier ile beraber kaldırılan öğeyi es geçip, oyuncuların istediği türde yapacağı açıklandı. Yani ekipte bu animasyonları ve diğer eylemleri yapan çalışan ekipten atıldı ve The Frontier, en doğru şekilde geliştirilmeye devam ediyor. The Frontier hakkında daha fazla bilgi ve oyun haberleri hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.