Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)

Hakkımızda

Oyunik.com, 16.12.2020 tarihinde Türkiye’de en güncel oyun haberlerini, oyun incelemelerini ve benzer içerikleri yayınlamak için kurulmuş bir haber mecrasıdır. Tamamen ücretsiz olarak içeriklerimize erişebileceğiniz sitemizde en son yayınlanan oyun haberleri gibi birçok içeriğe göz atabilirsiniz.

Herhangi bir üyelik gerektirmeyen Oyunik.com, sizler için hazırlandı ve sizlerin desteğiyle gelişmeye devam edecek. Herhangi bir öneri, şikayet veya diğer konular hakkında yardıma ihtiyaç duyarsanız bizlere e-posta adresimiz olan info@oyunik.com üzerinden veya buraya tıklayarak iletişim formumuz üzerinden bizlerle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Ekibimizde yer almak isteyenler buraya tıklayarak başvuru formumuzu doldurabilirler. Siz formu dolurduktan kısa bir süre sonra formunuz incelecek ve sizlerle olumlu ya da olumsuz sonucuyla birlikte iletişime geçilecektir. Ekibimizde yer almak isteyen kişilere kapımız daima açıktır.

Peki turnuvalar veya yarışmalar düzenlenecek mi? Tabii ki de. Biz büyümeye devam ettiğimiz sürece turnuva ve yarışma gibi etkinlikler yapacağız. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinliklerimizde sizlerden birkaç ufak görev istenecek ve sonucunda muhteşem ödüller kazanabileceksiniz. Etkinliklerimizden bünyemizde yer alan herkes faydalanabilecek ve ödüller kazanabilecektir.

İleride sitedeki içerik, makale, haber vs. şeyler ücretli olacak mı? Elbette hayır. Sitemizde yer alan her şeye ücretsiz olarak ulaşabilecek, dilediğiniz kadar göz atabileceksiniz. Oyunik, hiçbir şekilde kullanıcılarından veya ziyaretçilerinden ücret almıyor ve asla almayacak. Kurulduğumuz günden itibaren ücretsiz olarak başladığımız bu işe herhangi bir bedel ödemenizi istemiyoruz.

Oyunik sizlere kesintisiz hizmet sunmak için elinden geleni yapacaktır. Herhangi bir siteye ulaşamama problemi yaşarsanız sizlere sosyal medya hesaplarımızdan kesintinin nedeni ve ne kadar süreceğini bildireceğiz. İnternetinizden kaynaklanan bir siteye erişim problemi bulunuyorsa e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir, sorununuzu açıklayabilirsiniz. Sitemizde yer alan içeriklerden mahrum kalmanızı istemeyiz.

Sponsorluk konusunda bizlerle iletişime geçip görüşme sağlamak isteyenler de aynı şekilde e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir. Sponsorluklara her zaman kapımız açıktır. Henüz herhangi bir sponsorumuz bulunmamaktadır. Bize destek çıkmak isteyen kişiler olursa mutluluk duyarız.

Son olarak herhangi bir vakıf, dernek, kurum veya kuruluş aracılığıyla başlatılan sosyal sorumluluk, ücretsiz hizmet, bağış kampanyası vb. projeleri sitemizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz. E-posta aracılığıyla bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.