Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

PUBG’nin daha düşük sistemler için geliştirilmiş olan versiyonu PUBG Lite, milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olmasının dışında ücretsiz olmasından dolayı da birçok kişi tarafından tercih edilme sebeplerinden en başta yer almaktadır. PUBG Lite sistem gereksinimleri nelerdir?

Sistem gereksinimleri oyunlarda bulunan, bir bilgisayarın o oyunu çalıştırması için gerekli olan en düşük ve önerilen donanım parçalarıdır. Eğer bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa, o oyunu çalıştırmanız bir hayli zor olacaktır. Her ne kadar oyunu açmış olsanız dahi oyunda donma, kasma veya düşük FPS gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. PUBG Lite sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 bit versiyonu)
  • İşlemci: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • Depolama Alanı: 4 GB boş alan
PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınız yukarıdaki sistem gereksinimleriyle örtüşüyorsa veya daha iyi gereksinimlere sahipse oyunu minimum ayarlarda sorunsuz ve akıcı olarak çalıştırabilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerini desteklemeyen bir bilgisayara sahipseniz oyunu oynarken donma, kasma gibi sorunlarla karşılaşmanız çok yüksektir.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64 bit versiyonu)
  • İşlemci: Intel Core i5 2.8 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
  • Depolama Alanı: 4 GB boş alan

Sahip olduğunuz sistem yukarıdaki önerilen sistem gereksinimlerine sahipse veya daha iyi bir sisteme sahipseniz oyunu yüksek ayarlarda sorunsuz olarak oynayabilirsiniz. Sahip olduğunuz sistem önerilen sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa ve minimum ayarları karşılıyorsa oyunun ayarlarını düşürmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede oyunda karşılaşmış olduğunuz problemler azalacak veya ortadan kalkacaktır. Ayrıca yukarıda yer alan PUBG Lite sistem gereksinimleri her zaman günceldir.

Ayrıca ekran kartınızın yazılımını güncellemeniz oyunda sahip olduğunuz performansı üst seviyelere taşıyacak ve bazı sorunları ortadan kaldıracaktır. Sahip olduğunuz ekran kartının yazılımını güncellemediyseniz güncellemenizi tavsiye ederiz. Daha fazla oyunların sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak sitemizdeki sistem gereksinimleri kategorisinde yer alan içerikleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca içerik hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. İyi günler dileriz.