Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)

Stardew Valley 1.5 Yama Notları

Stardew Valley geliştiricisi Eric Barone, Stardew Valley 1.5 güncellemesi ile beraber oyuna eklenecek olan yeni özellikler hakkında tweet attı. Güncellemedeki en büyük yenilik yeni bir çiftlik türü olan sahil çiftliği olacak. Ayrıca ‘Gelişmiş Oyun Seçenekleri’ adındaki bir menü de 1.5 güncellemesiyle beraber oyuna eklenecek.

Eric Barone yaptığı açıklamada “Stardew Valley 1.5 güncellemesi çıktığı zaman, yeni bir çiftlik kurmayı düşünen deneyimli bir oyuncuysanız, birkaç yeni özelliği vurgulamak isterim. Yeni bir çiftlik türü olan ‘Sahil Çiftliği’ ve oyunun bazı yönlerini ayarlayabileceğiniz yeni bir ‘Gelişmiş Oyun Seçenekleri’ menüsü olacak.” dedi.

Gelişmiş seçenekler arasında çiftliğinizde canavarların ortaya çıkmasına izin vermek ve madende toplayabileceğiniz ödülleri değiştirmek yer alıyor. Barone, geçen yılın sonunda yayınlanan 1.4 güncellemesinden hemen sonra Stardew Valley 1.5 güncellemesi üzerinde çalışmaya başlamış gibi görünüyor. Barone, yıl boyunca Willy’nin dükkanındaki değişiklikler, bölünmüş ekranlı 2 kişilik oyun, yeni bir muz ağacı ve yatağınızı evinizin farklı bir yerine taşıma yeteneği gibi ipuçlarını Twitter üzerinden duyurmuştu. Yeni güncellemenin de yakın bir zamanda oyuna ekleneceğini umuyoruz.

Stardew Valley Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha iyisi
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB video hafızası, shader model 3.0+
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Sistem gereksinimleri konusunda oldukça düşük olan oyun, bilgisayarının donanımları düşük olan oyuncular tarafından rahatça oynanabilir. Oyun içinde herhangi bir performans sorunu yaşıyorsanız ekran kartı sürücünüzü en son sürüme güncellemenizi ve bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz programları bilgisayarınızdan kaldırmanızı tavsiye ederiz.

Stardew Valley 1.5 Yama Notları

Stardew Valley; çiftlik kurma, kurduğunuz çiftliği büyütme, yönetme, genişletme ve para kazanmaya dayalı olan bir oyundur. Oyunda kahramanımızın dedesinden miras kalmış olan bir çiftliğimiz bulunuyor. Amacımız bu çiftliği daha iyi yerlere getirip geliştirmek. Bu tarz oyunlara merakınız varsa ve çiftlik oyunlarına ilgi duyuyorsanız oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyun, Steam üzerinde 243 binden fazla ‘Son Derece Olumlu’ eleştiriye sahiptir ve birçok oyuncu tarafından beğenilmiştir.

Yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Stardew Valley oyununu seviyor musunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun haberlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayarak diğer haberlerimize göz atabilirsiniz. İyi günler dileriz.