Günlük olarak ücretsiz Steam random key paylaştığımız sayfamız aktif! Tıkla, sen de bi' tane al :)

Stranded Deep Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

2015 yılında piyasaya sürülen Stranded Deep, oldukça popüler bir hayatta kalma oyunudur. Okyanusun derinliklerinde bulunan adalarda, zorlu şartlarda hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bilgisayarında nasıl bir performans alabileceğini merak edenler için Stranded Deep sistem gereksinimleri nelerdir?

Stranded Deep Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista ya da üzeri
 • İşlemci: 1.8GHz Intel çift ​​çekirdekli ve üstü
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD5500 ya da daha iyisi (Minimum 512MB VRAM ve Pixel Shader 3.0 desteği)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama Alanı: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Stranded Deep Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da üstü
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX600 ya da ATI HD7000 serisi (Minimum 2GB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
Stranded Deep Sistem Gereksinimleri
Görsel: Steam

Stranded Deep sistem gereksinimlerine göz gezdirecek olursak minimum sistem gereksinimlerine göre düşük donanıma sahip bir bilgisayar üzerinden akıcı bir şekilde oynanabilir. Minimum 1 GB depolama alanı istemesi de oyunun artı taraflarından birisi olmuş. Depolama alanı düşük bilgisayarlarda oldukça az bir yer kaplayacaktır. Stranded Deep önerilen sistem gereksinimleri ise ortalama bir donanıma sahip bilgisayarlar için maddelenmiş.

Bilgisayarınız oyunun sistem gereksinimlerini desteklediği halde oyunda düşük FPS, kasma veya donma gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız ekran kartı sürücünüzü güncellemenizi tavsiye ederiz. Ekran kartı sürümü ne kadar güncel olursa oyundan aldığınız performans da bir o kadar artacaktır. Stranded Deep sistem gereksinimlerini desteklemeyen bir sisteme sahipseniz oyunda kasma veya donma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Stranded Deep nasıl bir oyun?

Gizemli bir uçak kazasının ardından uçsuz buçaksız Pasifik Okyanusu’nda mahsur kaldınız. Hayatta kalabilmeniz için bir adada yaşayabilmeniz gerekiyor. Zorlu bir mücadele içerisinde elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Hayatta kalabilmeniz için aletler ve barınaklar üretmeniz gerekiyor. Ayrıca açlıkla da mücadele edeceğinizi unutmayın. Karada ve su altında keşfe çıkın, yeni şeyler keşfedin.

Stranded Deep Kaç GB
Görsel: Steam

Oyunu satın almak isteyenler buraya tıklayarak Steam sayfası üzerinden satın alabilir. Oyun şu anda %30 indirimiyle beraber 16,80 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Stranded Deep sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hayatta kalma oyunlarını seviyor musunuz? Fikirlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Daha fazla oyunların sistem gereksinimlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.